Osalevad võistkonnad

sees erineva maitsega auhinnatud pannkoogid. Samuti saavad võitjad iga päev kingikotiga kaasa 2 vabapääset 2.novembril toimuvale Mamma juubeli korvpallilahingule Sadolin Spordihoones, kus võtavad mõõtu Avis Utilitas Rapla ning Kalev Cramo meeskond.

Ja ongi põnevad mängud Rakvere Tarva - Rapla

rapla avis mängud

Rapla korvpallimeeskond - Įrašai | Facebook

BC Kalev/Cramo korvpalliklubi alustab täna VTB Ühisliigas uut hooaega, võõrustades Saku Suurhallis kell 16.00 Moskva oblasti Himkit. Kui eelmisel hooajal mängis Ühisliigas 14 meeskonda, siis tänavu osaleb idaliigas üks võistkond vähem, sest Läti esiklubi Riia VEF loobus turniirist.

Rapla korvpallimeeskond - Home | Facebook

Viimati teenis Rapla eduka neljanda veerandajaga 86:69 võidu TALTECH-i üle. Ameeriklasest keskmängija Montae Glenn on visanud Rapla eest keskmiselt 16,2 punkti ja kogunud 11,0 lauapalli. Rait-Riivo Laane on andnud 6,2 korvisöötu. Eelmisel hooajal jäid omavahelised mängud 1:1 viiki.

Rapla Korvpallikool - YouTube

Rapla ja Rakvere vastamisi, Kalev/TLÜ loodab teise võidu saada Tallinna Kalev/TLÜ kaotas tasavägises mängus Ogrele Saraatovi NBA kogemustega mängumehed vedasid Avtodori Kalev/Cramo vastu võidule

Avaleht - Kalev Cramo

TÄISPIKKUSES | Korvpall: Avis Utilitas Rapla - TalTech. Delfi TV | 19. oktoober 2019 20:06. 19.10.2019

Põgus tagasivaade Avis Rapla senisele hooajale | Raplamaa

Juba homme saavad alguse Avis Rapla olulisimad mängud sel hooajal. Neljapäeval, 12. mail algab pronksiseeria, kus neljandat kohta ei soovi kumbki meeskond. Rapla vastaseks tuleb TLÜ/Kalev, kes Alexela meistriliiga põhiturniiril teenis kolmanda koha ning poolfinaalides jäi 3:0 alla Tartu Ülikool/Rocki meeskonnale. Nüüd, kui ees ootab pronksiseeria, on ehk paslik teha tagasivaade

Eesti Korvpalliliit

Alexela korvpalli meistriliiga laupäevases ainsas mängus teenis võidulisa Rapla Avis Utilitas, kui võõrsil oldi 103:80 paremad G4S Noorteliigast. Võõrustajad suutsid üllatuslikult esimese veerandaja 22:22 viigistada, poolaja võinuks Rapla 11 punktiga võita, kuid Ron Arnar Pehka enda väljakupoolelt teele saadetud kaugvise oli tabav.

Rapla Archives - Page 4 of 4 - TRE raadio Rapla

Küll on hea, et mängud ikka kaks poolaega kestavad. Sellenädalases korvpallisaates LISAAEG olid stuudiokülalisteks Avis Utilitas Rapla meeskonna noor mängumees Gregor Ilves, Rapla Korvpalli Fan Club juhatuse liige Rekmar Vaarma ning korvpallimeeskonna manager Jaak Karp. Saatejuhid Rain Oksaar ja Ott Ojand Kuula saadet järele siit:

Mängud - TRE raadio Rapla

AVIS Rapla tantsutüdrukud ehk Explosion Tantsutrupp. Entertainment Website. Neemeco Spordiklubi. who spent a month with us here in Rapla and was a great help during his time here. Thanks, Domo! Ja ongi põnevad mängud Rakvere Tarva vastu tagasi! Täna jäime napilt peale meie, 91:89.